Atsaucoties uz aicinājumu organizēt 9. klases skolas ķīmijas olimpiādi tiešsaistē, 4 Varakļānu vidusskolas 9. klašu skolēni – Samanta Elizabete Golubcova, Samanta Sondore, Robijs Lūkass Mālnieks un Linards Naglis pagājušajā nedēļā piedalījās ķīmijas 60. valsts olimpiādes 1. posmā. Olimpiādes uzdevumus skolēni tiešsaistē pildīja sadarbībā ar portālu „Uzdevumi.lv”

Digitālais mācību līdzeklis „Uzdevumi.lv” piedāvā plašu materiālu klāstu – uzdevumus, teoriju un testus skolas mācību priekšmetos. Portāla lietošana sniedz iespējas mācību procesa individualizācijai, piedāvā iespējas skolēnu patstāvīgā darba kontrolei un sadarbībai mācību procesā ar vecākiem.

Lielāko punktu skaitu ķīmijas olimpiādes 1. posmā ieguva Linards Naglis (53%) un Robijs Lūkass Mālnieks (42%). Apsveicam!

Šodien vārdadienas svin: Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle