8.februārī trīs komandas- Dipols, Jauda un Chipicao- no Varakļānu vidusskolas piedalījās biznesa simulāciju spēlē " Bizness 24" Banku Augstkolā . Skolēni iejutās uzņēmēja lomā, veica biznesa darījumus, pirka ,pārdeva, eksportēja ,importēja, dažreiz guva peļņu, bet dažreiz zaudēja. Skolēni ieguva jaunu pieredzi un  iepazinās ar  jauniešiem  no citām  Latvijas skolām.
19. februārī Rēzeknē Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā "Zeimuļs" notika biznesa spēle "Ceļš uz bagātību". Varakļānu vidusskolu pārstāvēja divas komandas: Dipols(Alvis Gruduls, Inita Upīte un Agnese Strode) un Pūces( Janita Broka, Ričards Dzerkals un Evelīna Pelša). Jaunieši  izspēlēja spēli, kurā bija jāplāno, kā ātrāk ,efektīvāk un ar lielāku peļņu nogādāt kravu galapunktā. Dienas noslēgumā komandas  iepazinās ar  centra "Zeimuļs" telpām un darbību. Pasākums notika projekta  Esi Līderis ietvaros.

Šodien vārdadienas svin: Bārbala, Līksma