Šī gada 13. februārī, visā Latvijā norisinājās lielākās izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia (JA Latvia) organizētais karjeras izglītības pasākums skolu jauniešiem ĒNU DIENA. Šogad ēnotājus ar dažādām profesijām iepazīstināja 1545 ēnu devēji no visas Latvijas, kopumā piedāvājot 8664 vakances. Portālā enudiena.lv šogad reģistrējās 34 000 ēnotāju. Arī Varakļānu vidusskola ir šīs organizācijas dalībskola, tāpēc skolēni varēja izmantot doto iespēju. Ēnot devās 19 skolēni.Skolēni apmeklēja:  JSC „Putnu fabrika Ķekava”,Varakļānu VUGD posteni,ēnoja veterinārārsti ,RTU vadošo pētnieci ,Ghetto Games spēļu dibinātāju un līderi Raimondu Elbakjanu,fizioterapeitu,Rēzeknes slimnīcā operāciju virsmāsu,neirologu,BTA  apdrošināšanas speciālistu,Rīgas sociālā dienesta struktūrvienības ‘’Ziemeļi’’ vadītāju,Valsts protokola vadītāja vietnieci ,koncertzāles" GORS" gaismu režisoru , Valmieras stikla šķiedras produktu pārvaldības daļas vadītāju u.c.
Liels paldies skolēnu vecākiem, kuri atbalstīja savus bērnus, lai tie redzētu  savas iecerētās profesijas reālajā dzīvē!

Šodien vārdadienas svin: Agija, Aldonis