Mūsu skola ir iesaistījusies Eiropas projektā ,,Jauno Eiropas Parlamenta Vēstnieku skola.” 10.klases skolnieces Amanda Skangale un Janita Broka 18.februārī  devās uz Eiropas Savienības māju, kur notika  Jauno Vēstnieku seminārs. Eiropas Parlamenta Vēstnieki ir ārpustusstundu pulciņš, kur skolēni dalās ar zināšanām un iedvesmo viens otru , kā arī organizē   pasākumus un gūst  informāciju par Eiropas Savienību.  Šī semināra tēma, “Šoreiz es balsošu par”, kur  iepazīties ar citu skolu Jaunajiem Vēstniekiem un sadarboties palīdzēja pasaules ceļotāja un komunikāciju eksperte Zane Enina.Viņa vadīja iedvesmas pilnu motivācijas nodarbību. Jauno Eiropas Parlamenta Vēstniekus Eiropas idejai,  gūstot zināšanas un prasmes aktīvi iesaistīties un darboties  Latvijas un Eiropas līdzveidošanā  palīdzēja politologs Filips Rajevskis . Dienas noslēgumā tapa kopīgi bīti ar rīmu un brīvrunas meistaru Edgaru Gertneru. Šo visu semināru vadīja Eiropas Savienības eksperte Liene Valdmane un Jolanta Bogustova.
10.klases skolniece
Amanda Skangale