Varakļānu vidusskolas četras klases-8.,9.a, 9.b, 11.kl. kopā ar savām audzinātājām Ilzi Strodi, Aiju Cauni, Margaritu Selicku un Dairu Zepu piedalījās Latvijas Pilsoniskās alianses un British Council izsludinātajā konkursā "Jaunais pilsonis". Viens no uzdevumiem konkursa ietvaros bija veikt kādu pilsonisko aktivitāti. Tika nolemts izveidot „Zaļo klasi”. Skolas teritorijā trūkst soliņu, lai  skolēni un skolotāji varētu stundu laikā doties ārā un  mācības varētu notikt svaigā gaisā. Soliņi noderēs arī citiem mērķiem,  tie atrodīsies sporta laukuma tuvumā, kur notiek dažādas sacensības un pilsētas pasākumi. Nākot palīgā mājturības skolotājam Jānim  Mālniekam, tika izgatavoti četri pamatīgi trīsmetrīgi koka soli .Šobrīd tie atrodas skolas pagalmā un gaida saulaināku laiku, lai tiktu novietoti noskatītajā vietā.

Šodien vārdadienas svin: Fanija, Vēsma