10.maijā 5. un 7.klases skolēni devās mācību ekskursijā uz Latvijas robežpunktu Silenē, lai iepazītos ar Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes  struktūrvienības darba ikdienu, kinologa profesiju , tehniku un bruņojumu , noklausījās informatīvu lekciju kā apgūt robežsarga profesiju un kādas ir robežsardzē karjeras iespējas.
Mācību ekskursijas" darba iespējas Latvijā" ietvaros skolēni apmeklēja Latgales zoodārzu  un laboratoriju ,  lai iepazītu terārija dzīvnieku kopēja, zootehniķa darba vidi , darba aprīkojumu, darba specifiku, noskaidroja, kādas prasmes, zināšanas un izglītība nepieciešama, lai strādātu uzņēmumā, saņēma atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem.
Mācību  ekskursiju „Darba iespējas Latvijā” notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Šodien vārdadienas svin: Alīna, Rūsiņš, Sandris