11. maijā Rīgā notika Latvijā un Baltijā lielākais fizikas festivāls, kurš tiek rīkots nu jau otro gadu. Teju 4000 apmeklētāji baudīja īstus fizikas svētkus – piedalījās fizikas darbnīcās, interaktīvajās spēlēs, vēroja eksperimentus, sacentās konkursos, klausījās  lekcijas un koncertus. Festivālā norisinājās arī Latvijas skolēnu fizikas erudīcijas konkurss “FIZMIX Eksperiments”. Uz šo pasākumu devās arī Varakļānu vidusskolas 5.- 8 .klašu skolēni.

8. klases komanda "Cita dimensija" (Patrīcija, Amanda, Haralds, Toms, Kristaps) arī piedalījās konkursa “FIZMIX Eksperiments” neklātienes kārtā. No 11.  februāra 5 nedēļas pēc kārtas pildīja dažādas grūtības pakāpes uzdevumus un veica eksperimentus.

Šodien vārdadienas svin: Nameda, Ritvaldis, Visvaldis