Future Heroes ir līderības, uzņēmējdarbības un izaugsmes programma, ar moto - Veido nākotni pati!  Programmas galvenais mērķis ir izglītot jaunietes - nākamās līderes un pārmaiņu veidotājas, stiprinot pašapziņu un attīstot dažādas prasmes. Sešu mēnešu garumā 50 meitenes no visas Latvijas piedalās 10 darbnīcās, kurās iegūst dažādas prasmes un zināšanas, jāpiebilst, ka visas darbnīcas un komunikācija notiek angļu valodā. Lai apgūtās prasmes liktu lietā, meitenes realizē dažādus projektus mentoru pavadībā.No Varakļānu vidusskolas programmā piedalās 10.klases skolniece Patrīcija Masaļska .

Partrīcija stāsta: " Mana komanda ''Unlimited sky'' realizē projektu ''Nodrošināt, ka uzņēmumi atbilst cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem''. Komandas  mērķis ir iepazīstināt apkārtējos par tēmu ''dzirdes traucējumi'' un kā tie ietekmē un skar citu ikdienu, kuri saskarās ar šiem traucējumiem. Mēs ceram, ka mums izdosies realizēt mūsu ideju, un tās ietvaros izveidot informatīvos kursus un spēli, kas būtu pieejama apkārtējai sabiedrībai un uzņēmumiem."

Patrīcija : " Dalība šajā projektā ir ļoti palīdzējusi atvērties un sāk skatīties uz lietām no cita skatu punkta. Man ir dota iespēja strādāt brīnišķīgā komandā un iepazīt iedvesmojošus cilvēkus. Pieteikšanās šajā programmā bija kā  liels , nezināms  lēciens tumsā. Man ir prieks , ka esmu viena no 50 meitenēm, kuras  ir  ceļā uz līderismu un pašizaugsmi:)

Šodien vārdadienas svin: Alīna, Rūsiņš, Sandris