Zemkopības ministrija sadarbībā ar AS "Latvijas valsts meži" un Latvijas Kokrūpniecības federāciju organizēja konkursu "Mūsu mazais pārgājiens 2020" jau 14.reizi.
    Konkursa mērķis bija iepazīt un izpētīt meža nozari no kulturvēsturiskā viedokļa. Arī mēs, 6. klases skolēni ( audzinātāja Aija Caune) un pulciņa "Daba un cilvēkvide" dalībnieki (skolotāja Inga Strode), piedalījāmies ar saviem darbiem. Mājas darbā bija jāveic virkne uzdevumu : doties izpētes eksursijā, sagatavot videopieteikumu- vizītkarti un 5 minūšu videopieteikumu par projekta norises gaitu utt.Cītīgi strādājot un radoši darbojoties, mēs to paveicām!
       Iekļuvām  finālā, kurā sacentās 5 labākās klases Latvijā. Apbalvošanas pasākums notika 9.decembrī tiešsaistē. Mums bija jāpieslēdzas  noteiktā laikā, lai sarunātos ar tiešsaistes vadītāju Ansi Bogustovu un atraktīvi prezentētu savu darbu, kā arī atbildētu uz 3 viktorīnas jautājumiem.
     Kopvērtējumā ieguvām 2.vietu 5.-9.klašu grupā, kā arī balvu- 450 eiro eksursijai.

Esam gandarīti un laimīgi par balvu!

Šodien vārdadienas svin: Fanija, Vēsma