Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā un SEB bankas atbalstu īsteno līderības, uzņēmējdarbības un izaugsmes programmu jaunietēm Future Heroes ar moto – Veido nākotni pati!
Programmas 3.sezonā tika uzņemta un piedalās arī Varakļānu vidusskolas 11.klases skolniece Simona Pastare. Viņa kopā ar savu komandu "BusyBe" īsteno projektu saistībā ar vienu no ANO ilgtspējīgas attīstības mērķiem- "kvalitatīva izglītība". Šobrīd meitenes aktīvi darbojas, lai radītu video materiālu uzņēmumu darbiniekiem, kurā stāstīts par datu drošību un IT drošību.
No oktobra līdz janvārim ir notikušas 6 darbnīcas, kurās meitenes apguvušas problēmu risināšanu, zināšanas par medijiem, finanšu pratību, prezentācijas prasmes un citas noderīgas zināšanas. Katras darbnīcas sākumā  ir iedvesmojoša runa no dažādiem veiksmīgiem cilvēkiem un uzņēmējiem.

Šodien vārdadienas svin: Alīna, Rūsiņš, Sandris