Pirmie skolēnu mācību priekšmetu olimpiāžu rezultāti 2022./2023.m.g.

Sācies mācību priekšmetu olimpiāžu laiks. Lai pārbaudītu savas zināšanas, spēju analizēt un interpretēt, atklātu savas prasmes, skolēni piedalās vairāku mācību priekšmetu olimpiādēs Madonas un Varakļānu novadu apvienībā. Lielākā daļa olimpiāžu notiek tiešsaistē, bet ir arī olimpiādes, kuras pilda papīra formātā un kuru darbi jāsūta labošanai uz Madonu.
Olimpiādes vēl tikai sākušās, bet pirmie rezultāti jau iepriecina.
30.11.2022.notika bioloģijas olimpiādes 2.posms tiešsaistē. Visi skolēni, kuri piedalījās olimpiādē, ieguva godalgotas vietas.
Gustavs Naglis 9.kl. -1.vieta
Laura Kassaliete 9.kl.-atzinība
Laima Melne 10.kl.-3.vieta
Everita Marija Mačuļska 10.kl.-1. vieta, tika uzaicināta uz valsts olimpiādi no Madonas un Varakļānu novadu apvienības.
Skolēnus olimpiādei sagatavoja skolotāja Inga Strode.
9.12.2022. notika vēstures olimpiādes 2.posms tiešsaistē.
Laura Kassaliete 9.kl. - 1.vieta.
Olimpiādei sagatavoja skolotāja Ingrīda Dalecka.
12.01.2023. notika ķīmijas olimpiādes 2.posms  tiešsaistē.
Gustavs Naglis 9.kl. - 1.vieta, ir uzaicināts uz valsts olimpiādi no Madonas un Varakļānu novadu apvienības.
Elvis Strods 9.kl.  -  2.vieta.
Skolēnus olimpiādei sagatavoja skolotāja Ilga Krūmiņa.
Mācību priekšmetu olimpiādes turpinās, tāpēc vēlēsim veiksmi mūsu skolēniem arī turpmāk.
Šodien vārdadienas svin: Alīna, Rūsiņš, Sandris