Novembra sākumā 12. klases skolēni priekšmeta "programmēšana-2" ietvaros piedalījās starptautiskajā ''DigiEduHack" hakatonā. Tā mērķis ir radīt idejas jauninājumiem izglītības tehnoloģiju jomā, koncentrējoties uz skolēnu mācīšanās motivācijas un iesaistīšanās uzlabošanu.
Komanda Vk_Tech (Mārtiņš Indāns, Roberts Mežajevs, Simona Pastare) radīja prototipu aplikācijai, kurā skolēni var krāt punktus par dažādiem sasniegumiem, kas saistīti ar mācību darbu (piem. rezultāti, aktivitāte, uzvedība, laicīgi iesniegts darbs). Aplikācijā iespējams izveidot savu avatāru, iegūtos punktus iemainīt pret aksesuāriem tam.
Darbs tika atzinīgi vērtēts no Datorium puses, izceļot to kā vienu no 5 labākajiem darbiem. Par idejas novitāti tika saņemts augstākais punktu skaits.

Šodien vārdadienas svin: Henriete, Henrijs, Jete