2023.gada 24.novembrī Varakļānu vidusskolā notika Izglītības Attīstības centra projekta “Iecietības kultūras stiprināšana skolu vidē” otrais reģionālais seminārs, kas pulcēja Aizkraukles, Gulbenes, Varakļānu, Ropažu novadu vidusskolu un Daugavpils Valstspilsētas vidusskolas komandu pārstāvjus. Varakļānu vidusskolu pārstāvēja skolotājas Margarita Harkova, Inese Prusakova, Mārīte Nagle un skolēni Laima Melne, Reinis Gruduls un Roberts Mežajevs. Seminārā tika apkopota un prezentēta informācija par paveikto gada garumā, dalībnieki tika iepazīstināti ar īpašu kalendāru nākošajam gadam. Kalendārā redzami skolu organizētie Kultūru tikšanās pasākumi, starp tiem  Varakļānu vidusskolas veidotā  izstāde un tās atklāšana “Cilvēkstāsti. Ukraiņu bēgļi Varakļānu novadā”. Notika arī praktiskas nodarbības, kuru materiāli ir izmantojami  mācību procesā.

“Projektu ”Iecietības kultūras stiprināšana skolu vidē” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds””.Plašāka informācija par projektu pieejama https://iac.edu.lv/projekti/aktualie-projekti/new-project-page-7/

Šodien vārdadienas svin: Henriete, Henrijs, Jete